קריוקי לימי הולדת

חוגגים יום הולדת בקרוב? מחפשים אטרקציה שתיהיה מעניינת במיוחד ותסחוף אחריה גם כאלה שבדרך כלל לא משתפים פעולה? האם ידעתם שיש לכם אפשרות להזמין צוות קריוקי שיעשה ממש בבית שלכם הפעלה פרטית? קריוקי לימי הולדת היא האפשרות שלכם לעשות מסיבת קריוקי רק עם החברים שאתם אוהבים מבלי שיהיה מישהו זר בקהל שישיר ואתם תיהיו אלה שצריכים לחכות עד שהוא יסיים את הביצוע שלו…
הפעלת קריוקי

מה קורה באירוע שאנחנו מציעים לכם?

הצוות שלנו מגיע למקום האירוע כשעה לפני כולם, מרכיב את הציוד ובודק את הסאונד כדי להיות בטוח שהכל מוכן ועובד כמו שצריך לפני שהאורחים מגיעים והאירוע מתחיל. במידה ומדובר במסיבת הפתעה כמובן שנדע מה השיר המתאים ביותר כדי להפתיע את הקרוב שלכם ביום המאושר שלו בשנה.

קריוקי לימי הולדת היא אפשרות מעולה גם לקבוצות שהאנשים בהם לאו דווקא בעלי היכרות מוקדמת כלשהי, הרי אם תחשבו על זה מה יותר מחבר אותנו מאשר מוזיקה? תנסו לדמיין מצב שאתם שרים קריוקי ורוקדים בצמוד למישהו שכלל לא הכרתם לפני מספר שעות.

קריוקי זו האהבה שלנו כבר קרוב ל-10 שנים! תנו לנו לעשות את יום ההולדת שלכם שמח במיוחד!

לאיזה ימי הולדת מתאים להזמין מפעיל קריוקי?
יום הולדת 40 – פעם זה היה נראה לנו שלהגיע לגיל הזה זה נחשב כבר מבוגר כיום במסיבות יום הולדת רבות של הגילאים האלו אנשים שרים קריוקי.
יום הולדת 50 – הדור שהיה מבוסס בנעוריו על בסיס של שירה בציבור פתאום מגלה שהוא יכול לשיר גם שירים קצת יותר חדשים ומעודכנים מאלו שהיה רגיל אליהם פעם.
יום הולדת 60 – בגיל הזה בעצם הגעת לחצי מתכולת החיים שלך, לא הגיע הזמן לפנק את עצמך באירוע של פעם בחיים בו אתה שר ממש כמו זמר אמיתי עם החברים הקרובים ביותר שלך?
יום הולדת 70 – תתפלאו אבל גם בגילאים האלו כבר יצא לנו לעשות אירועי קריוקי (ואפילו הרבה). בכדי לשיר זה לא ממש משנה מה הוא גילך, הרי בסופו של דבר השירה מתחבאת לה איפשהו בלב של כולנו…