תקליטנים | תקליטן

ככל שעוברות להם השנים ישנם יותר ויותר תקליטנים אשר מציעים את שירותיהם לאירועים השונים שאנחנו עורכים. אומנם, כפי שאתם מבינים לבטח קשה מאוד לדעת איזה תקליטן אנחנו אמורים לבחור מתוך הרשימה הארוכה אשר מופיע לנו על מסך המחשב בעת החיפוש אחר תקליטן מסויים או תקליטנים אחרים.

זה מאוד תלוי מהו גילכם כרגע ובאיזה תקופה בחיים אתם נמצאים, לפי הקריטריונים האלה נוכל להבין איך אתם מדמיינים את התקליטן שתרצו שיהיה באירוע שלכם. יש את המבוגרים שעוד זוכרים את התקליטן אשר מנגן את המוזיקה באירוע באמצעות תקליטים ואורגן אורות רחב (מה שקצת יותר מתאים לתקופת שנות ה-80), הצעירים שבינכם כמובן מבינים שכיום אנחנו חיים בעידן הממחושב בו בעצם כל המוזיקה מתנגנת באמצעות מחשב אשר שולט על כל הציוד ואף במקרים מסויימים גם ממקסס את המוזיקה כך שתעבור באופן חלק משיר לשיר. באירועים מפוארים רבים תקליטנים משתמשים במחשב גם כדי לנתב את התאורה הצבעונית באירוע. כיום, כבר אין צורך ממשי להסביר לאנשים אשר מתכננים אירוע משמח את החשיבות של תקליטן באירוע. הוא זה ש"מנצח" על האירוע שלכם וקובע עד כמה הוא יהיה מוצלח ומה אנשים יזכרו ממנו בדיוק. יש אנשים אשר מגיעים לאירוע וזוכרים ממנו את המקום המפואר שבו עשיתם את האירוע או איזה אוכל טעים/ לא טעים הוגש לאורחים, אומנם אפשר להיות בטוחים בכך שבמידה ותיהיה מוזיקה טובה ברחבת הריקודים זה יוביל את האירוע לשיאים שאליהם אתם רוצים שהוא יגיע – מצב כזה ייזכר בראשם של האורחים לעוד שנים רבות וזאת מפני שמעטים האנשים אשר לא אוהבים מוזיקה מקפיצה שעושה שמח. תקליטנים עוברים שינויים רבים עם חלוף השנים, אם זה הציוד המשוכלל אשר מתחדש מזמן לזמן או סיגנון המוזיקה שכובש את רחבות הריקודים השונות ומשתנה גם הוא מעת לעת. אחד מהתפקידים העיקריים של תקליטן לאירועים הוא להבין את הקהל אשר רוקד מולו ולהבין איזה סיגנון מוזיקה יביא אותם לרמה הגבוהה ביותר של הנאה. כל קהל והמוזיקה שאליה הוא מתחבר (אתם מסכימים שמוזיקה לבני שמונה עשרה לא תיהיה דומה למוזיקה של מסיבה לבני 50, נכון?) לכן התקליטן צריך להבין את הקהל ולנגן לו את המוזיקה המתאימה ביותר.

תקליטנים לאירועים

תקליטנים לאירועים זה כבר הפך להיות מקצוע לכל דבר, כיום אנחנו רוצים שיגיע לאירוע שאנחנו מארגנים תקליטן מקצועי שזו היא עבודתו המרכזית והוא מתעדכן בעקביות אחר השירים החדשים ביותר. אף אדם לא רוצה שבאירוע שלו תיהיה מוזיקה עתיקה ולא מעודכנת, אנחנו אוהבים לשמוע מוזיקה חדשנית כזאת שהיא המתאימה ביותר לתקופה שבה אנחנו חיים. כמו בכל תחום, גם כאן ילדים רבים או חיילים משוחררים למיניהם זיהו את הפוטנציאל הכספי הגדול אשר טמון בתחום והחלו להציע שירותיי תקליטנות לאירועים שונים. מבחינתם לא צריך יותר מדיי כדי להיות תקליטן מצליח אלא רק לקנות מחשב נייד, זוג רמקולים וכמה פנסי תאורה. השאלה הגדולה היא האם הייתם אתם רוצים שתקליטן כזה יגיע אל האירוע שלכם? ספק גדול מאוד אם זה המצב. תקליטנים לאירועים הם אלה שאחראים על האירוע שלנו ועל החוויות שאנשים ייקחו ממנו, אם עבודתו של התקליטן באירוע שלכם לא תיהיה טובה כנראה שאתם תדעו על כך מהאורחים שלכם ובאותה המידה אתם תקבלו ביקורות טובות כאשר המוזיקה באירוע תיהיה שמחה ומקפיצה – קהל אייכותי יודע להעריך תקליטן טוב וייתן לכם מחמאות בסוף האירוע (או אפילו מחמאות באופן ישיר לתקליטן). כולנו רוצים להשיג בסופו של דבר אירוע מוצלח, לכן כאשר מחפשים תקליטנים לאירועים כדאי להשקיע קצת יותר מחשבה מאשר חיפוש פשוט באינטרנט. במקרים רבים הלקוחות הפוטנציאליים יהיו מעוניינים לבוא ולראות את התקליטן בפעולה ולראות כיצד הוא בעצם מתפקד באירוע אמיתי ואיזה סוג של מוזיקה הוא מנגן. כאלה שקצת יותר מבינים בתחום יהיו מעוניינים גם לשמוע את אייכות הסאונד שלו, את הציוד שבו הוא משתמש ואת זרימת השירים מסגנון לסיגנון.

תקליטן לחתונה קטנה

כאשר עוסקים בתחום הרחב כל כך של חתונות ישנם סוגים שונים של אירועים שזוגות נוהגים לעשות, במקרים מסויימים הזוג הטרי מחפש לעשות אירוע קצת אחר מזה שכל השאר עושים או משהו קצת יותר מצומצם מאשר חתונה המונית של מאות אנשים. תקליטן לחתונה קטנה זה אחד מהשירותים העיקריים שאנחנו מציעים בחברתנו. כפי שאתם לבטח יודעים, אנשים שונים מאוד האחד מהשני – אדם אחד יכול להתלהב מאוד מכך שביום המיוחד הזה שבו הוא מתחתן יהיו מאות אנשים שהוא מכיר מתקופות שונות בחיים ומנגד יכולה להיות בחורה שלאוו דווקא מתלהבת מהקטע של חתונה המונית ומעדיפה חתונה קטנה ואינטימית, כזאת שיהיו בה רק האנשים הקרובים באמת אל שני בני הזוג. תקליטן לחתונה קטנה יכול גם להציע לכם מחיר אטרקטיבי הרבה יותר מאשר תקליטן לחתונה רגילה ובמקרים שכאלה אתם לבטח יכולים להבין שמדובר באלפי שקלים של חיסכון. אני מניח שאין ממש צורך להסביר לכם עד כמה המחירים של תעשיית החתונות הם גבוהים, לכן מלבד זה שאתם עושים חתונה קטנה בה כל אחד הוא באמת קרוב אליכם ועבר איתכם משהו בחיים גם תחסכו כסף רב שהיה יוצא מכיסכם במידה והייתם עושים חתונה גדולה יותר. יצא לכם כבר להיות אורחים בחתונה קטנה וקצת אחרת? אהבתם את המוזיקה של התקליטן בחתונה הקטנה? אם אתם מעוניינים לבדוק את השירותים שלנו לאירוע שכזה אתם מוזמנים לעשות זאת במהירה ולהיתרשם…

תקליטנים מומלצים

איפה נוכל למצוא רשימה של תקליטנים מומלצים? כשמארגנים אירוע חשוב במיוחד רוצים שיגיע אל האירוע תקליטן מומלץ – כזה שהרבה אנשים חושבים שהוא טוב במה שהוא עושה, מה שכביכול ייתן לנו אישור מסויים על כך שהאירוע שלנו יהיה מוצלח.

ישנם מספר לא קטן של אתרי אינטרנט אשר ידרגו לכם תקליטנים שונים, אלו יכולים להיות אתרי השוואות מחירים של תקליטנים או אתרים מוכרים בתחום המוזיקה והאירועים, כאלה שמכירים את השמות החמים בתחום.

כמו כן, תוכלו לבחור תקליטנים מומלצים על פי אתר האינטרנט אשר מייצג את העסק שלהם עצמם. תקליטן מומלץ הוא כזה שיציג את עצמו באתר אינטרנט מכובד ואטרקטיבי, אתר אינטרנט של תקליטן שעושה לכם חשק להזמין אותו לאירוע הקרוב שלכם.

כיום ישנם תקליטנים מומלצים אשר מציעים כבר באתר האינטרנט שלהם מגוון רחב של רמיקסים ישראלים או לועזיים אשר הם יצרו בעצמם, להיטים שכנראה ינוגנו גם באירוע שלכם (במידה ותסגרו איתו את ההזמנה). בגלישה פשוטה באתר המדובר תוכלו לקבל רושם ראשוני על אותו תקליטן ולהחליט עד כמה סיגנון המוזיקה שהוא מנגן והאישיות שלו עצמו מתאימים לאירוע שלכם.