קריוקי לאייפון

בטוח שרבים מכם מחזיקים מכשיר אייפון או אחד מהסמארטפונים המוצעים על ידי חברות הסלולר. רוצים לקבל טיפ קטן על איך אפשר להפוך את האייפון שלכם ממש למכונת קריוקי אמיתית? משבוע לשבוע זה הולך וניהיה יותר ויותר זמין ופשוט.

אז מה עושים? איך משיגים קריוקי לאייפון?

נכנסים לחנות האפליקציות של ה-Installar ה- AppStore ומחפשים אפליקציה בשם: – Lyrics with MusicTuneWikiהורדת האפליקציה היא חינמית. פשוט מורידים אותה ומתחילים להנות מהשירים, כמובן שיש שם גם המון שירים בעברית. שימו לב שלא תמיד האפליקציה הזו מוצאת לכם את המילים, לכן כדאי לקרוא כל מיני ביקורות של גולשים אחרים על איך הם הצליחו להתמודד עם הבעיה הזו (כמובן שזה במידה ושניכם ניסיתם להוריד את אותו השיר). לא תמיד המילים של של השיר ירוצו לכם בקצב של השיר, לכן כדאי לשים לב שהכפתור של "סינכרון מחדש" (מופיע בצד ימין למעלה) צבוע בצבע כחול. במידה והוא כרגע דווקא בצבע אדום, זה אומר שהמילים לא מסונכרנות עם השיר ואתם תיהיו צריכים לעשות את זה בעצמכם.

איך עושים סינכרון כשעושים קריוקי לאייפון?

מה שקורה בעצם זה שכל נגיעה על המסך מראה לכם את השורה הבאה שבשיר, כך בעצם אתם מקשיבים לקצב ולזמן שבו כל שורה צריכה להיכנס ובפעם האחרונה שתלחצו על המסך הוא כבר ירשום לכם שהסנכרון בוצע. (זה אמור גם להיות מוכן לכם בפעם הבאה שתיכנסו לאפליקציה כדי לשמוע שוב את השיר הזה).

>>> שימו לב! רוצים עוד דרכים להשיג קריוקי חינם? הצטרפו אל הקבוצה שלנו בפייסבוק וקבלו מידע שוטף על קריוקי בחינם ברשת האינטרנט<<<